Přihlásit
0 ks.
Zpět do kalkulátoru

Co to jsou záclony s olůvkem?

Pokud si dokážeme představit, že na zácloně máme po celé spodní části olověnou šňůru, musí nás zákonitě napadnout, že při výrobě musel výrobce již dopředu vybrat výšku a na tu zespoda olůvka našít. Tedy pokud bychom měli svislé pruhy na zácloně, na balíku by byly vodorovně s jeho výškou a při vymotávání balíku bychom dostávali po určité době (raportu – opakování vzoru) další a další svislé pruhy navzájem rovnoběžné. (jedna strana balíku je vlastně celá z olůvek).Tedy vlastně bychom odmotávali již danou výšku a vymotávali bychom si tolik šířky, kolik potřebujeme. Záclony s olůvky se vyrábějí ve výškách 150, 180, 260 a 300 standardně a výjimečně v šířích 330, 360 a 400. Vždy nakupujete nejbližší vyšší výšku a tu od shora (od strany bez olůvka) zkracujete.

 záclony s olůvkem

 

Co vlastně nabízíme?

Máme zkušenost, že pokud naše švadleny nestíhali a využili jsme služeb jiných firem a dodavatelů, nebyla kvalita šití srovnatelná s tím, co považujeme za standard a mnohdy muselo dojít k přešití. Zde tedy nabízíme nejen šití a služby našich zaměstnanců (Styltex), ale zároveň i službu objednání přes internet, která je natolik ojedinělá, že již o tento portál projevila zájem německá společnost August Büenger BOB (třetí největší výrobce řasících pásek a olůvek do záclon na světě).

Pokud si zde objednáte šití záclony, pošleme Vám vzorek záclony a zálohovou fakturu, po schválení materiálu (uhrazení faktury) záclonu ušijeme a zašleme na Vaši adresu.

Ušetříte čas i peníze!

Varianty šití:

Nabízíme zde tři druhy zavěšení dekorací:

  • ZÁCLONY S ŘASÍCÍ PÁSKOU - záclona je opatřena řasící páskou, kterou si můžete vybírat v nabídce kalkulátoru
  • ZÁCLONY S NARÁŽECÍMI KROUŽKY - záclona je opatřena nažehlovacím vlizelínem a do nich vsazenými narážecími kroužky. V kalkulátoru lze volit nejen design narážecích kroužků, ale i jejich průměr.
  • ZÁCLONY S POUTKY - další z často používaných způsobů zavěšení záclon za použití látkových poutek.
©1994-2024 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem