Přihlásit
0 ks.
japonské stěny Řešení emailem Konzultace na telefon Schůzka na prodejněObjednání montéraNávštěva designéra3D vizualizace

Japonské stěny se používají k zastínění oken, ale i třeba jen k předělení místností a různých koutů jako jsou šatny, nebo schodišťové prostory. V případě, že máte v úmyslu japonskou stěnu využít k plnému zastínění oken jak záclonou tak závěsem, stačí použít dvě japonské stěny namontované za sebou. Profily japonských stěn mohou být bílé, nebo nyní nově i stříbrné. Je dobré si uvědomit, že profil je součást japonské stěny a je vždy obnažen. V případě, že byste raději dali přednost osobnímu kontaktu s designéry, vyplňte tento formulář a naši kolegové se o vše postarají.

Rozdělení výrobků podle ceny za m2:

Japonská stěna (225 x 240 cm)
Japonské stěny roletové (rol. Klasic) 7079 Kč s DPH
Japonské stěny záclonové (voil 5331) 4911 Kč s DPH Japonské stěny duhové (rol. Klasic) 7079 Kč s DPH
Přírodní japonské stěny 6273 Kč s DPH Tištěné japonské stěny 60 cm 7363 Kč s DPH

Japonské stěny:

japonské stěny záclonové

JAPONSKÉ STĚNY ZÁCLONOVÉ

Japonská stěna, která se skládá z profilu, ovládání a látkových panelů, jež jsou vyrobeny ze záclon (plnou nabídku naleznete na www.styltex.cz). Profil může být jak bílý, tak stříbrný. Ovládání provázkové, nebo ruční. Šířka každého panelu je s přesahem o cca 5cm větší!

Konstrukční omezení: výška: bez omezení (váha), šířka: 40 - 500cm

japonské stěny roletové

JAPONSKÉ STĚNY ROLETOVÉ

Japonská stěna, která se skládá z profilu, ovládání a látkových panelů, jež jsou vyrobeny z látek používaných pro klasické látkové rolety. Profil může být jak bílý, tek stříbrný. Ovládání provázkové, nebo ruční.

Konstrukční omezení: výška: bez omezení (váha), šířka: 40 - 500cm

japonské stěny duhové

JAPONSKÉ STĚNY DUHOVÉ

Japonská stěna, u které je umožněno navolit libovolné barevné kombinace střídání roletových látek s ohledem na jejich pozici v profilu japonské stěny při zatažení. Profil může být jak bílý, tek stříbrný. Ovládání provázkové, nebo ruční.

Konstrukční omezení: výška: bez omezení (váha), šířka: 40 - 500cm

vertikální žaluzie přírodní

PŘÍRODNÍ JAPONSKÉ STĚNY

Japonská stěna, která se skládá z profilu, ovládání a látkových panelů, jež jsou vyrobeny z přírodních látek. Profil může být jak bílý, tek stříbrný. Ovládání provázkové, nebo ruční.

Konstrukční omezení: výška: bez omezení (váha), šířka: 40 - 500cm

tištěné japonské stěny 43 cm

TIŠTĚNÉ JAPONSKÉ STĚNY 43 cm 

Japonská stěna, která se skládá z profilu, ovládání a látkových panelů, jež jsou vyrobeny z tištěných látkových panelů o velikosti 43x180cm. V tomto kalkulátoru si můžete objednat celé sestavy těchto panelů o šířce 81 - 385 cm a výšce do 175 cm. Ve výrobě tyto kusové panely zkrátíme od spodu a opatříme tunýlkem a těžítkem.

Konstrukční omezení: výška: max 175 cm (stříhá se od spodu), šířka: 81 - 385 (dáno počtem panelů s přesahem 5 cm)

tištěné japonské stěny 60 cm

TIŠTĚNÉ JAPONSKÉ STĚNY 60 cm 

Japonská stěna, která se skládá z profilu, ovládání a látkových panelů, jež jsou vyrobeny z tištěných látkových panelů o velikosti 60x260cm. V tomto kalkulátoru si můžete objednat celé sestavy těchto panelů o šířce 115 - 555 cm a výšce do 255 cm. Ve výrobě tyto kusové panely zkrátíme od spodu a opatříme tunýlkem a těžítkem.

Konstrukční omezení: výška: max 255 cm (stříhá se od spodu), šířka: 115 - 555 (dáno počtem panelů s přesahem 5 cm)

 

Samostatné profily k japonským stěnám:

profil japonské stěny 2 kolejnice

PROFIL JAPONSKÉ STĚNY - 2 KOLEJNICE

Zde nabízíme samostatný profil s 2 kolej s montážním materiálem, suchými zipy a těžítky (tedy vše mimo materiálu samotných panelů) jedná se o výrobky na míru. Maximální šířka v jednom kuse je 5m.

profil japonské stěny 3 kolejnice

PROFIL JAPONSKÉ STĚNY - 3 KOLEJNICE

Zde nabízíme samostatný profil s 3 kolej s montážním materiálem, suchými zipy a těžítky (tedy vše mimo materiálu samotných panelů) jedná se o výrobky na míru. Maximální šířka v jednom kuse je 5m.

profil japonské stěny 4 kolejnice

PROFIL JAPONSKÉ STĚNY - 4 KOLEJNICE

Zde nabízíme samostatný profil s 4 kolej s montážním materiálem, suchými zipy a těžítky (tedy vše mimo materiálu samotných panelů) jedná se o výrobky na míru. Maximální šířka v jednom kuse je 5m.

profil japonské stěny 5 kolejnice

PROFIL JAPONSKÉ STĚNY - 5 KOLEJNICE

Zde nabízíme samostatný profil s 5 kolej s montážním materiálem, suchými zipy a těžítky (tedy vše mimo materiálu samotných panelů) jedná se o výrobky na míru. Maximální šířka v jednom kuse je 5m.

Proč objednat Japonskou stěnu?

  • Je to moderní a krásný druh stínění
  • Plně řeší stínění oken
  • Umíme Vám v budoucnu dodat nové panely v jiné barvě
  • Moderní doplněk moderních interiérů
  • Šetříte spotřebu materiálu, panely se neřasí jako u dekorační látky
  • Nejdříve Vám přijde vzorek poštou, pak teprve platíte!
©1994-2021 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem