Přihlásit
0 ks.
Úvodní strana / Je výrobek z kalkulátoru kompletní?

Logická výjimka:

  • Veškeré upevňovací prvky jsou standardní pro uchycení do "klasické stěny, nebo stropu", tedy pokud potřebujete montovat do sádrokartonu, nebo nějakých jiných speciálních povrchů, musíte si tyto upevňovací prvky obstarat sami.
  • Záclony a závěsy s poutky a narážecími kroužky jsou plnohodnotné a lze je jednoduše navléknout na libovolnou záclonovou tyč, jiné to je ale u dekorací s řasící páskou. U nich není součástí ani háček, nebo žabka, protože tyto výrobky jsou většinou součástí kolejniček, nebo garnyží a není proto vhodné zbytečně navyšovat výslednou cenu výrobku o komponenty, které nemusíte potřebovat. V kalkulátoru si ale můžete zakliknout přidání tzv. záclonových háčků, což jsou háčky šnekovitého tvaru, které lze navléknout do libovolného očka.
  • Pokud Vám nabízíme jen mechanismus, například roletový mechanismus, mechanismus římské rolety nebo japonské stěny, jedná se tedy o části výrobku, který nelze považovat za plnohodnotný... profil japonské stěny nezastíní, dokud na něj nepověsíte panely, profil římské rolety není římská roleta atp..

NAŠÍ JEDINOU SNAHOU JE DODAT VÁM TO, CO OČEKÁVÁTE!

©1994-2023 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem